אלימות במשפחה עו״ד אסתר שלום עורך דין גירושין עורך דין דיני משפחה

כיצד לנהל תיקי אלימות במשפחה – עורכת הדין אסתר שלום

לייעוץ ראשוני
חייגו עכשיו:

052-970-6731

תוכן עניינים

תיקי אלימות במשפחה הם מהתיקים הקשים והמורכבים ביותר הקיימים במערכת בתי המשפט. אין ספק שבתיקים אלה רק עורך דין מומחה בתחום, בעל ניסיון וידע מעשי, יכול לנהל בהצלחה תיקי אלימות במשפחה ותיקים דומים כיוון שהדינמיקה בבית המשפה לענייני משפחה שונה מזאת הקיימת בבתי משפט אחרים. עורך דין המתמחה בענייני משפחה חייב לנהל תיקי אלימות במשפחה במסירות וברצינות, ברגישות ותבונה ולהכיר את החוק על בוריו, כולל כל הניואנסים המצויים בו ובמקביל לספק תמיכה ללקוח או ללקוחה שלו על הצד הטוב ביותר.

לרתום את החוק לטובתך – איך להוציא את המירב מתיק אלימות במשפחה

בתיקים משפטיים בכלל ובתיקי אלימות במשפחה בפרט, יש חשיבות רבה לראיות כמובן. כאשר אנו עומדים מול שופט ומבקשים לקבל צו הרחקה למשל בגין אלימות במשפחה כנגד הצד השני, חשוב להשיג ולהציג את כל הראיות המשפטיות הרלוונטיות. כל פיסת מידע יכולה להיות לנו לעזר. כמו הודעת טקסט בוואטספ למשל, שיחה מוקלטת או מצולמת וכדומה.

אנו יודעים כמה קשה, לנשים בעיקר, להגיש תלונה בסופו של דבר כנגד הבעל המכה. אך כאשר הגיעו מים עד נפש ובמיוחד כאשר הילדים המעורבים בתמונה, טוב מוקדם ממאוחר. אנו עדים למקרים רבים שלא הסתיימו טוב כיוון שהתלונה התמהמה מלהגיע בשל פחד. או בשל אי נוחות וחוסר רצון להאמין שהמצב חמור עד כדי כך.

תפקידנו למנוע ממך מלהגיע למצב זה. לשם כך עליך ועלינו לפעול מוקדם כמה שניתן ובהחלטיות. ללא היסוס ובלי פחד מה יקרה. כי הרע ביותר כבר מאחור ומכאן החוק לצידנו ועלינו להבין שאפשר להתקדם ולצאת לדרך חדשה, טובה ובריאה יותר כזוג גרוש, כגבר או כאישה בעלי זכות לגדל את הילדים שלהם, כל אחד ואחת בנפרד.

כאשר יש מצבים בהם אי אפשר להבליג יותר, חובה עלינו לעשות את הצעד המתבקש ולהגיש תלונה במשטרה כנגד הצד האלים ובכך לגרום לו הן להפסיק את מעשיו, הן להבין שהוא יישא באחריות על מעשיו והן להגן על עצמנו ועל ילדנו כפי שמגיע לנו.

אלימות במשפחה? לא בבית ספרנו!

כעורכת דין מנוסה לדיני משפחה אני מודעת ומכירה את כל הקשיים, הנפשיים והפיזיים המתלווים למתלוננת או למתלונן בכל תיק אלימות במשפחה.

תודות לניסיוני בניהול תיקי אלימות במשפחה מורכבים ולא פשוטים בעבר, אני יודעת כיצד יש להתנהל בצורה האסרטיבית. להתנהל בצורה החלטית והמדויקת ביותר עבור הלקוחות שלי.

בכל מקרה בו אתם מתביישים להגיש תלונה, מתלבטים האם זו הדרך הנכונה, חוששים לפרק את המשפחה, חושבים לעצמכם מה יגידו הקרובים, החברים או הקולגות בעבודה, דבר אחד ברור – החלופה עלולה להיות גרועה יותר. אנו שומעים השכם וערב על עוד מקרה קשה של אלימות במשפחה. שומעים עוד רצח ועוד תקיפה ובתי המשפט שבעים ממקרים אלה. אך יש עוד מקרים רבים שלא מדווחים לצערנו.

אני כאן לסייע לכם להגיש תיק כזה בצורה הטובה ביותר. ברצוני לטפל בתיק בצורה העניינית ביותר. חשוב לי להסביר לך מתי ואיפה אפשר להגיש תלונה במשטרה, כיצד לתת עדות מול החוקר והשופט, אלו פרטים חשוב לציין ומה האפשרויות העומדות בפנייך מבחינת החוק כאשר מדובר בהגשת תלונה ותביעה. גם תביעה אזרחית, על מנת שכל זכויותייך תישמרנה. זכויות האישיות וגם הכספיות, כמו כל זכויותייך למשמורת על הילדים, לדמי מזונות וכדומה.

לסיכום, תיק אלימות במשפחה הוא תיק מורכב ולא פשוט כלל. מעורבים בו רגשות ומחשבות מבלבלות רבות, הפוגעות לא אחת בצד הנפגע, לפעמים ללא אפשרות לתקן. כל הצדדים המעורבים סובלים מכך לרבות משפחות הנפגעים והילדים.

אם קשה לכם לעשות את הצעד המתבקש ואינכם רואים כעת את האור בקצה המנהרה, אתם מוזמנים לפנות אליי לשיחת ייעוץ ראשונית. לאחריה אני בטוחה שהשביל יהיה ברור יותר ויחד נצעד בו בלי פחד. תשימו את ביטחונכם ורווחת ילדכם לנגד עיינכם והצדק לצידכם. מכאן אפשר להגיע למקום טוב יותר.

ייצוג משפטי מקצועי בכל תיקי המשפחה – עורכת הדין אסתר שלום

כעורכת דין המלווה לקוחות רבים בתיקי אלימות במשפחה ובתיקי משפחה רבים אחרים כגון תיקי בגידה, תביעת אבהות, גניבת זרע ועוד לאורך השנים, אני שמחה לגלות בכל פעם מחדש את תעצומות הנפש המצויות בכל אחד ואחת ממי שחוו אלימות במשפחה ובכל זאת ממשיכים לעמוד בבית המשפט מול הצד השני על מנת להוציא את האמת ואת הצדק לאור ולעמוד על הזכויות המשפטיות, הפרטיות והכספיות המגיעות לכל אחד ואחת. יישר כוח.

אני כאן עבור כל מי שחווה או חוותה אלימות במשפחה. עבוא כל מי שצריך או צריכה ייצוג משפטי הולם. אשמח לרתום את הניסיון והידע הרב שצברתי בתחום לטובתך.

מוזמנים לגלוש עוד באתר ולקרוא מידע נוסף בענייני דיני משפחה, דני מזונות, גירושין, גישור ועוד וכן לקבל פרטים נוספים אודות עורכת הדין אסתר שלום.

כמו כן מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר באתר. עם כל שאלה או צורך בייצוג בכל התיקים הקיימים. לרבות תיקי אלימות במשפחה, תיקי דיני משפחה, משמורת על הילדים, בדיקת מסוגלות הורית ועוד. בהצלחה!

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook

כתבות נוספות בנושא

חוק דיני משפחה

חוק דיני משפחה נחשב לענף משפטי שיונק מדין תורה והדין האזרחי, כך שפועלות לאורו מספר ערכאות שיפוט ובהתאם להשתייכות הדתית

קרא עוד »

בדיקת אבהות

בדיקת אבהות נערכת על ידי בדיקת סיווג רקמות (DNA), המאשרת באופן וודאי ואובייקטיבי את היותו של הנבדק אביו של ילד

קרא עוד »

גניבת זרע

גניבת זרע באה לתאר מצב שבו גבר הכניס אישה להיריון כשהוא מניח שיחסי המין שהם מקיימים מוגנים ומנגד האישה שאיתו

קרא עוד »

תביעת אבהות

הוכחת והכחשת אבהות – תביעת אבהות מדוע בדיקה גנטית המוכיחה אבהות דורשת צו בית המשפט? סוגיית תביעת אבהות סבוכה ועלולה

קרא עוד »
דילוג לתוכן