אלימות במשפחה עו״ד אסתר שלום עורך דין גירושין עורך דין דיני משפחה

כיצד לנהל תיקי אלימות במשפחה – עורכת הדין אסתר שלום

תיקי אלימות במשפחה הם מהתיקים הקשים והמורכבים ביותר הקיימים במערכת בתי המשפט. אין ספק שבתיקים אלה רק עורך דין מומחה בתחום, בעל ניסיון וידע מעשי יכול לנהל בהצלחה תיקי אלימות במשפחה ותיקים דומים כיוון שהדינמיקה בבית המשפה לענייני משפחה שונה מזאת הקיימת בבתי משפט אחרים. עורך דין המתמחה בענייני משפחה חייב לנהל תיקי אלימות במשפחה במסירות וברצינות כמו גם ברגישות ותבונה ולהכיר את החוק על בוריו, כולל כל הניואנסים המצויים בו ובמקביל לספק תמיכה ללקוח או ללקוחה שלו על הצד הטוב ביותר.

לרתום את החוק לטובתך – איך להוציא את המירב מתיק אלימות במשפחה

בתיקים משפטיים בכלל ובתיקי אלימות במשפחה בפרט יש חשיבות רבה לראיות כמובן. כאשר אנו עומדים מול שופט ומבקשים לקבל צו הרחקה למשל בגין אלימות במשפחה כנגד הצד השני, חשוב להשיג ולהציג את כל הראיות המשפטיות הרלוונטיות וכל פיסת מידע יכולה להיות לנו לעזר: הודעת טקסט בוואטספ למשל, שיחה מוקלטת או מצולמת וכדומה.

אנו יודעים כמה קשה לנשים בעיקר להגיש תלונה בסופו של דבר כנגד הבעל המכה, אך כאשר הגיעו מים עד נפש ובמיוחד כאשר ילדים המעורבים בתמונה, טוב מוקדם ממאוחר ואנו עדים למקרים רבים שלא הסתיימו טוב כיוון שהתלונה התמהמה מלהגיע בשל פחד, אי נוחות וחוסר רצון להאמין שהמצב חמור עד כדי כך.

תפקידנו למנוע ממך מלהגיע למצב זה ולשם כך עליך ועלינו  לפעול מוקדם כמה שניתן ובהחלטיות, ללא היסוס ובלי פחד מה יקרה כי הרע ביותר כבר מאחור ומכאן החוק לצידנו ועלינו להבין שאפשר להתקדם ולצאת לדרך חדשה, טובה ובריאה יותר כזוג גרוש, כגבר או אישה בעלי זכות לגדל את הילדים כל אחד ואחת בנפרד בלי יראה. כאשר שיש מצבים בה אי אפשר להבליג יותר חובה עלינו לעשות את הצעד המתבקש ולהגיש תלונה במשטרה כנגד הצד האלים ובכך לגרום לו הן להפסיק עם מעשיו, להבין שהוא יישא אחריות למעשיו ולהגן על עצמנו ועל ילדנו כפי שמגיע לנו.

אלימות במשפחה? לא בבית ספרנו!

כעורכת דין מנוסה לענייני משפחה אני מודעת ומכירה את כל הקשיים, בין אם הנפשיים או הפיזיים המתלווים למתלוננת או למתלונן בכל תיק אלימות במשפחה.

תודות לניסיוני בניהול תיקי אלימות במשפחה מורכבים ולא פשוטים בעבר אני יודעת כיצד יש להתנהל בצורה האסרטיבית, ההחלטית והמדויקת ביותר עבור הלקוחות שלי.

בכל מקרה בו אתם מתביישים להגיש תלונה, מתלבטים האם זו הדרך הנכונה, חוששים לפרק את המשפחה, חושבים לעצמכם מה יגידו הקרובים, החברים או הקולגות בעבודה, דבר אחד ברור – החלופה עלולה להיות גרועה יותר. אנו שומעים השכם וערב על עוד מקרה קשה של אלימות במשפחה, עוד רצח ועוד תקיפה ובתי המשפט שבעים ממקרים אלה אך יש עוד מקרים רבים שלא מדווחים לצערנו.

אני כאן לסייע לך להגיש תיק אלימות במשפחה בצורה הטובה ביותר, לטפל בתיק אלימות במשפחה בצורה העניינית ביותר, להסביר לך מתי ואיפה אפשר להגיש תלונה במשטרה, כיצד לתת עדות מול החוקר והשופט, אלו פרטים חשוב לציין ומה האפשרויות בעומדות בפנייך מבחינת החוק כאשר מדובר בהגשת תלונה ותביעה גם אזרחית, על מנת שכל זכויותייך תישמרנה – גם האישיות וגם הכספיות, כמו גם זכויותייך למשמורת על הילדים, לדמי מזונות וכדומה.

לסיכום, תיק אלימות במשפחה הוא תיק מורכב ולא פשוט כלל ועיקר אשר מעורבים בו רגשות ומחשבות מבלבלות רבות, הפוגעות לא אחת בצד הנפגע, ולפעמים ללא אפשרות לתקן. כל הצדדים המעורבים סובלים מכך לרבות משפחות הנפגעות או הנפגעים והילדים

אם קשה לכם לעשות את הצעד המתבקש ואינכם רואים כעת את האור בקצה המנהרה, אתם מוזמנים לפנות אליי לשיחת ייעוץ ראשונית שלאחריה אני בטוחה שהשביל יהיה ברור יותר ויחד נצעד בו בלי פחד, כאשר ביטחונכם ורווחת ילדכם ולנגד עיינכם והצדק לצידכם ומכאן אפשר רק להגיע למקום טוב יותר.

ייצוג משפטי מקצועי בכל תיקי המשפחה – עורכת הדין אסתר שלום

כעורכת דין המלווה לקוחות רבים בתיקי אלימות במשפחה ובתיקי משפחה רבים אחרים לאורך השנים, אני שמחה לגלות בכל פעם מחדש את תעצומות הנפש המצויות בכל אחד ואחת ממי שחוו אלימות במשפחה ובכל זאת ממשיכים לעמוד בכבוד מול בית המשפט ומול הצד השני על מנת להוציא את האמת ואת הצדק לאור ולעמוד על הזכויות המשפטיות, הפרטיות והכספיות המגיעות לכל אחד ואחת. יישר כוח.

אני כאן עבור כל מי שחווה או חוותה אלימות במשפחה וצריך או צריכה ייצוג משפטי הולם. אשמח לרתום את הניסיון והידע הרב שצברתי בתחום לטובתך.

מוזמנים לגלוש עוד באתר לקרוא מידע נוסף ענייני דיני משפחה, דני מזונות, גירושין, גישור ועוד וכן לקבל פרטים נוספים אודות עורכת הדין אסתר שלום.

כמו כן מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר באתר עם כל שאלה או צורך בייצוג בכל תיקי המשפחה הקיימים לרבות תיקי אלימות במשפחה, תיקי דיני משפחה, משמורת על הילדים, בדיקת מסוגלות הורית ועוד. בהצלחה.

שתפו את המאמר לחברים:

שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
דילוג לתוכן