בגידה עו״ד אסתר שלום עורך דין גירושין עורך דין דיני משפחה

איך מנהלים תיק בגידה בנישואין – עורכת הדין אסתר שלום

לייעוץ ראשוני
חייגו עכשיו:

052-970-6731

תוכן עניינים

בגידה בנישואים היא אולי הסיבה הנפוצה ביותר בעקבותיה אנשים מתגרשים. אחוז הגירושים בעולם המערבי גבוה וכמעט כל זוג שלישי נשוי, מתגרש, כשחלק גדול מהזוגות עושים זאת בשל בגידה בבן או בת הזוג. אין ספק שקשה לגלות שבוגדים בך אך על מנת שנצא עם ידנו על העליונה ונשמור על כל הזכויות שלנו, עלינו להפגין בגרות ולדעת להתנהל נכון מול בן או בת הזוג הבוגד או הבוגדת ומול מערכת החוק בבית המשפט.

מתמודדים עם בגידה בנישואים – עורכת הדין אסתר שלום

בפן הרגשי בגידה מוציאה מאתנו את הרע ביותר. תחושת הבגידה המתעוררת בנו כאשר אנו מגלים שבן או בת הזוג שלנו בגד או בגדה בנו, היא אחת התחושות הכי לא נעימות שיש במערכת יחסים ובכלל. כל אחד מתמודד אחרת עם בגידה אך הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על קור רוח ובמקרה של גירושים לדעת להוכיח ולשכנע את בית המשפט בנכונות הבגידה ובעקבותיה להשיג את המירב בפן הכספי ובאספקטים אחרים, הקשורים להסכם הממון ולהסכם הגירושים.

עורכת הדין אסתר שלום הינה עורכת דין מתמחה בדיני משפחה ובתיקי גירושין בשל בגידה במהלך הנישואין ובעלת ניסיון רב בהשגת התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שחוו בגידה בנישואים וצריכים למצוא את כוחות הנפש ואת הדרך להמשיך הלאה, ללא בן או בת הזוג, תוך שמירה על מלוא זכויותיהם, הכספיות והאחרות.

בגידה – מה לעשות ומה לא לעשות

כאשר מדובר על בגידה בנישואים רבים מתפתים להחליק את זה לבן או בת הזוג, להעלים עין, לא להתייחס לכך ברצינות וכדומה, אך במקרים רבים זהו רק הקש ששבר את גב הגמל והמעשה הבלתי נמנע, שהגיע בעקבות מערכת יחסים שממילא עמדה להסתיים או פשוט לא עשתה טוב לצד אחד לפחות ולרוב לשני הצדדים.

בגידה בנישואים שהתגלתה במקרה מובילה בדרך כלל לגירושים. אמנם יש זוגות שמצליחים להתגבר על מקרה חד פעמי אך לאחריה כמעט תמיד הם נשארים עם משקעים ולאחר בגידה נוספת רבים מוצאים עצמם בין כתלי בית המשפט במהלכם של גירושים קשים ומלאי יצרים ורגשות קשים אשר איתם באות גם טעויות בניהול התיק.

מה מותר ומה אסור – ניהול תיק בגידה בגירושים

דבר אחד שחשוב להבין כאשר מעוניינים לסיים את הנישואים לאחר מקרה של בגידה, נעים זה לא יהיה. רק מי שידע להתנהל בחוכמה בבית המשפט ידע להשיג את התוצאות הטובות ביותר מהמקרה. עו"ד אסתר שלום בעלת ניסיון רב בניהול תיקי גירושים והשגת התוצאות הטובות ביותר ללקוחותיה בכל מקרה ומכל סיבה בעטיה נערך המשפט, לרבות בשל בגידה.

מטרתי היא לעמוד לצידך לכל אורך הדרך ולספק לך את הייצוג המשפטי המקצועי ביותר, שיציב אותך בעמדת ניצחון ברורה במשפט ולא ישאיר מקום לספק בצדקתך כך שלשופט ולבית המשפט לא תהיה ברירה אלא להכריע לטובתך בכל קונסטלציה משפטית שלא תהיה לאחר שכל הראיות והעדויות ייבחנו ולקבוע מה הדבר הנכון לעשות, כיצד לחלק את הרכוש, ואיך לאכוף את החוק בצורה הוגנת הממצה את הדין.

לגביי יכולות התביעה או ההגנה בבית משפט במקרה של בגידה חשוב להכיר את החוק בכל הגזרות ולא רק בענייני דיני משפחה, חשוב לדעת כיצד מותר לבצע מעקב למשל על בן או בת הזוג על מנת להוכיח את קיום הבגידה בצורה חוקית למהדרין, חשוב לדעת כיצד לנסח הסכם ממון לפני הנישואים, על אלו סעיפים אסור לוותר בהסכם ועוד.

עורכת הדין אסתר שלום בעלת ניסיון רב בניהול תיקי גירושים המבוססים על הסכמי ממון, הסכמי רכוש וכדומה ומכירה את כל סעיפי החוק הרלוונטיים במקרה של בגידה או אלימות במשפחה כך שתדע כיצד לסייע לך לעבור זאת בצורה אופטימלית תוך שמירה על כל הזכויות המגיעות לך על פי חוק.

אני כאן לצידך במטרה להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר הניתנת להשגה במסגרת בחוק ובמסגרת התנאים המוקדמים של הסכם הנישואים שלך.

קמים חזקים יותר וממשיכים הלאה לדרך חדשה

בגידה היא לא חוויה נעימה לכל הדעות, אך הדבר החשוב הוא לדעת איך לעבור אותה בצד המנצח. ניתן לעשות זאת בעזרת ייצוג משפטי הולם, שמירה על קור רוח והתנהלות חכמה בבית המשפט. בסופו של דבר כולנו בני אדם ולכולנו מגיע ליהנות מהספק אך כאשר הדברים מוצגים ונאמרים בצורה ברורה בבית המשפט, יש רק דרך אחת בה השופט יכול ללכת והיא לפסוק לפי הראיות המוצגות ועל פי החוק ובהתאם לכך להכריע כיצד יסתיים התיק.

זקוקים לייצוג משפטי מטעם עורכת דין מנוסה בתחום? מוזמנים לגלוש באתר, לקרוא מאמרים נוספים ולקבל מידע חשוב לגביי תיקי גירושים מסיבות שונות, דמי מזונות, גישור, הסכמי ממון, משמורת על הילדים, תיקי משפחה ועוד.

רוצים לשמוע פרטים נוספים ולקבל מידע נוסף? השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית. חייגו עכשיו או השאירו שם וטלפון באתר ונשמח לחזור אליכם תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. גלשו עוד באתר עורכת הדין אסתר שלום וקראו אודותיה ואודות שירותי המשרד הנוספים.

להתראות ובהצלחה!

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook

כתבות נוספות בנושא

חוק דיני משפחה

חוק דיני משפחה נחשב לענף משפטי שיונק מדין תורה והדין האזרחי, כך שפועלות לאורו מספר ערכאות שיפוט ובהתאם להשתייכות הדתית

קרא עוד »

בדיקת אבהות

בדיקת אבהות נערכת על ידי בדיקת סיווג רקמות (DNA), המאשרת באופן וודאי ואובייקטיבי את היותו של הנבדק אביו של ילד

קרא עוד »

גניבת זרע

גניבת זרע באה לתאר מצב שבו גבר הכניס אישה להיריון כשהוא מניח שיחסי המין שהם מקיימים מוגנים ומנגד האישה שאיתו

קרא עוד »

תביעת אבהות

הוכחת והכחשת אבהות – תביעת אבהות מדוע בדיקה גנטית המוכיחה אבהות דורשת צו בית המשפט? סוגיית תביעת אבהות סבוכה ועלולה

קרא עוד »
דילוג לתוכן