עורך דין גירושין ברמת גן

לייעוץ ראשוני
חייגו עכשיו:

אם אתם עומדים בפני הליך גירושין ואתם מתגוררים ברמת גן או באזור המרכז, השלב הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות לעורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה. אסתר שלום היא עורכת דין מומחית לתיקי גירושין, בעלת ניסיון רב והמלצות, העומדת בראש משרד עורך דין גירושין ברמת גן.

מה כוללים שירותי עורך דין גירושין ברמת גן?

תחום המשפט כולל בתוכו ענפים רבים. ברוב המקרים, ההליך המשפטי אינו מסתיים בדיון אחד. שתי העובדות הללו צריכות להנחות אתכם בבחירת שירותי עורך דין גירושין ברמת גן. יש לשים לב על הדגשים הבאים: הענף בו מתמחה עורך הדין והמיקום בו הוא פועל. כאשר אתם מצויים בהליך גירושין, חשוב מאד לפנות לעורך דין גירושין ברמת גן בעל בקיאות וניסיון בדיני משפחה. כזה אשר הוביל תיקי גירושין וייצג נאמנה לקוחות רבים. 

מכיוון שדיון בנושא גירושין מתפרש גם על תתי נושאים נוספים, כמו עריכת הסכם ממון, משמורת משותפת, מזונות והסדרי ראייה, מומלץ לפנות לעורך דין אשר פועל בקרבה לאזור מגוריכם. לחילופין, לאזור בו נמצאת הערכאה המשפטית אשר דנה בתיק. מדוע יש חשיבות לקרבה הגיאוגרפית? בשל שתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה שאותו עורך דין מכיר את בתי המשפט המקומיים והוא יוכל להדריך אתכם למה לצפות ואיך להיערך. הסיבה השנייה היא שיהיה לכם נוח יותר להגיע לפגישות ולדיונים שייערכו. בין אם בחרתם בהליך גישור או לא.

נשמח להיות בקשר

הסכמה על משמורת משותפת

מצאתם עורך דין ברמת גן? השלב הבא הוא להחליט כיצד ברצונכם לפעול. בתיקי גירושין יש אמוציות רבות ומחלוקות טבעיות בין בני הזוג. אחת הדוגמאות הנפוצות ביותר היא בנושא משמורת משותפת והסדרי ראיה. לעתים אחד הצדדים מתעקש על תנאים שבעיני הצד השני אינם מתאימים או ברי יישום. מכאן קצרה הדרך לסכסוך והתלהמות אשר יגרמו לכולם עגמת נפש רבה. בית המשפט שם לנגד עיניו את טובת הילד. הוא נדרש להכריע בנושא משמורת. אך בני הזוג יכולים להגיע להסכמה ביניהם טרם הדיון. כדי לעשות זאת, הם נעזרים בהליך גישור על ידי מגשר מקצועי, אשר מלווה ומנחה אותם כיצד לפתור את המחלוקות בגישה מכבדת.

גישור ע''י עורך דין גירושין רמת גן

כדי להוביל תהליך גישור, צריך להיות מגשר מקצועי, אשר למד ועבר את ההכשרה הנדרשת לעסוק בתחום. המגשר יכול לשמש כמתווך ומוביל במקרים רבים. אך כאשר מדובר בתיק השייך לדיני משפחה, כמו תיק גירושין, מומלץ לפנות למגשר שהוא גם עורך דין דיני משפחה. עורך דין גירושין ברמת גן מומחה בדיני משפחה אשר מחזיק בתעודת מגשר, יוכל לתת גם נקודת מבט משפטית על ההליך ולוודא שהוא מבוצע תוך שמירה על זכויותיהם של שני הצדדים ועמידה בדרישות החוק. מכיוון שגישור מחייב סדרת מפגשים ושיתוף פעולה של הצדדים, אם אתם מתגוררים ברמת גן, כדאי לפנות לעורך דין דיני משפחה ברמת גן העוסק גם בגישור. כך יהיה לכם נוח ומהיר להגיע.

עריכת הסכם ממון

תפקידו של עורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה, אינו מתחיל ברגע קבלת ההחלטה להתגרש אלא כבר קודם לכן. ניתן לפנות לעורך דין מומחה לדיני משפחה כדי לערוך הסכם ממון טרום נישואין או כאשר רוצים להתייעץ ולקבל הכוונה משפטית לפני ההחלטה לפרק את הקשר. עו"ד אסתר שלום מציעה לכם את ניסיונה הרב כעורכת דין ומגשרת בכל אחד מן השלבים.

למה אנחנו?
award
ניסיון ומקצועיות

אחוזי הצלחה גבוהים, ניסיון עשיר, מקצועיות ללא פשרות ועמידה על זכויות הלקוח.

archery target
השגת מטרות

טיפול משפטי ממוקד ויעיל, בהתאמה אישית ללקוח, לצרכיו ורצונותיו.

shield
מומחיות

מתמחה בדיני משפחה וגירושין ומקפידה להתעדכן בכל שינוי בחוק או בפסיקה.

web hyperlink
שקיפות

אני פועלת מול הלקוח בשקיפות מלאה ומעדכנת אותו בכל שלב בהליך.

parent
יחס אישי

עומדת לצידכם לאורך כל הדרך, אני לשירותכם בכל שאלה או בקשה.

content 360deg
מסירות

מתן מלוא תשומת הלב לכל לקוח, הקשבה ומסירות – אלו הן מילות המפתח.

מן העיתונות
לקוחות ממליצים
Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
Previous
הבא
זקוקים לסיוע? זה הזמן ליצור איתי קשר
או חייגו עכשיו: 052-970-6731

עורך דין גירושין ברמת גן - שאלות ותשובות

כאשר אתם בוחרים עו"ד גירושין ברמת גן אתם ככל הנראה תשימו לב כי קיים מבחר גדול במיוחד. המטרה שלכם היא לבחור את העורך דין המנוסה ביותר, זה שיוכל לסייע לכם לקבל את מבוקשכם. עורך דין שהציג הוכחות להיותו עורך דין גירושין מומלץ ומקצועי.

החשיבות של עורך דין גירושין ברמת גן היא חשיבות מכרעת, וללא עורך דין אתם יכולים להפסיד הרבה מאוד דברים שאמורים להיות בידיים שלכם. ההשפעה של עורך הדין היא קריטית בכל הליך משפטי, בטח כאשר אנו מדברים על הליך גירושין.

עורך דין הוא לא רק האדם שאמור ללוות אתכם לבית המשפט, הוא גם יכול להיות המגשר בהליך הגירושין. עורך דין גירושין ברמת גן מגיע עם ניסיון רב בתחום, כאשר הוא יוכל לדעת מה צריך לעשות על מנת שבני הזוג יוכלו להתפשר.

כאשר אתם מעברים עו"ד גירושין ברמת גן בהליך הגירושין אתם תוכלו לקצר את ההמתנה עד לפסק הדין. אך ברוב המקרים הליכי הגירושין נמשכים שבועות ארוכים ובחלק מהמקרים הם אף עשויים לקחת מספר חודשים לא מועטים.

בהחלט כן! לא משנה באיזה עיר אתם גרים באזור המרכז, אתם תוכלו לפנות לאותו עורך דין גירושין ברמת גן על מנת שייצג אתכם. כך שאם אתם לא מוצאים עורך דין איכותי בעיר שלכם, תמיד תוכלו לבדוק באחת מהערים השכנות.

זקוקים לסיוע? זה הזמן ליצור איתי קשר
או חייגו עכשיו: 052-970-6731
דילוג לתוכן