עורך דין גירושין בתל אביב

בכל הנוגע לתיקי גירושין ומציאת עורך דין גירושין בתל אביב, אין ספק שזו העיר שכדאי להתחיל בה. מבחינת שירותי עורך דין גירושין תל אביב, ישנה גישה נוחה וזמינות גבוהה, אז אם גם אתם מחפשים עורך דין גירושין מומחה לדיני משפחה, אתם מוזמנים לפנות לעו"ד אסתר שלום.

שירותי עורך דין גירושין בתל אביב

במשפט גירושין, חשוב לפנות לעורך דין גירושין מקצועי ומומחה בתחום, שיוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר ולהגן על זכויותיכם. מלבד בקיאות בחקיקה הקיימת ובפסיקה, יש ערך גם ליכולת הקשבה, יחס אישי, ניסיון וחשיבה יצירתית. עורכי דין העוסקים בדיני משפחה ניתן למצוא בכל רחבי הארץ אך אם אתם רוצים לוודא שלעורך הדין יהיה ניסיון רב ותוכלו להגיע אליו בעקבות המלצות על שירותי עורך דין גירושין בתל אביב, אנחנו הכתובת הנכונה. עו"ד אסתר שלום היא בעלת המלצות וידע רב בדיני משפחה, עם ניסיון מוכח בהובלת תיקי גירושין. ניתן לפנות למשרד כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ולשכור את שירותיה של עו"ד אסתר שלום לליווי וייצוג משפטי. הייצוג אינו מוגבל לדיונים הנוגעים לקבלת הגט בערכאה המשפטית, אלא לכל ההיבטים הנלווים לגירושין כולל הסדרת נושא חלוקת הרכוש, מזונות, הסדרי ראיה ומשמורת. בנוסף, המעוניינים בהשגת הסכם הוגן ומקובל על שני הצדדים, ללא מעורבות בית המשפט ניתן לפנות כדי להתחיל תהליך גישור.

תיקי גירושין

אחוזי הגירושין בתל אביב הם מהגבוהים בארץ, אך למרות שמדובר בנתון מצער, זו גם אחת הסיבות הטובות ביותר לכך שכאשר מדובר בחיפוש עורך דין גירושין בתל אביב, כדאי להתחיל ממשרד הממוקם בעיר. לעורכי הדין המתמחים בדיני משפחה בתל אביב והמרכז, יש ניסיון רב בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום דיני משפחה והם יכולים להביא עמם יתרונות ייחודיים שלא קל למצוא במקומות אחרים. עם זאת, אל תמהרו לשכור דווקא את שירותיו של עורך דין הנחשב ל"כריש" או זה שמבטיח לכם "מלחמה", מכיוון שכדאי לנסות קודם להגיע להסכמה בין הצדדים בדרך מכבדת והוגנת. כיצד? באמצעות הליך גישור בתיווך מגשר גירושין מקצועי מומלץ.

הסכם

ככלל יש להבין כי תיק גירושין אינו מתחיל ונגמר בהשגת הגט. יש נושאים רבים עליהם צריכים בני הזוג להסכים כדי שיוכלו לסיים את הקשר בצורה מכבדת. נקודה זו משמעותית במיוחד כאשר יש ילדים משותפים, ואז בית המשפט נדרש להכריע לא רק לגבי מזונות לאישה אלא גם גובה הסכום שישולם לכל ילד והסדרי ראייה. כל צד צריך להיות מיוצג על ידי עורך דין אך ניתן גם לפנות יחדיו למגשר מקצועי שיסייע לבני הזוג להגיע להסכמה משותפת והוגנת, בטרם יכפה בית המשפט את פסיקתו. עבור אלו המחפשים גישור על ידי עורך דין גירושין בתל אביב, יכולים למצוא מגוון אפשרויות בחירה בין אנשי מקצוע מומלצים ובעלי ניסיון רב בתחום.

מומחה בהליך גישור

אם אתם מחפשים מומחה לגישור או ייצוג עורך דין גירושין תל אביב, העיר מציעה אפשרויות בחירה רבות, אך נסו למקד את החיפוש ברמה מקצועית גבוהה וניסיון מוכח לצד יכולת הקשבה, רגישות וזמינות. את כל אלו תוכלו למצוא אצל עו"ד אסתר שלום, ביחד עם המלצות חמות על ליווי והובלת הליכי גישור בתיקי גירושין ודיני משפחה.

למה
award
ניסיון ומקצועיות

אחוזי הצלחה גבוהים, ניסיון עשיר, מקצועיות ללא פשרות ועמידה על זכויות הלקוח.

archery target
השגת מטרות

טיפול משפטי ממוקד ויעיל, בהתאמה אישית ללקוח, לצרכיו ורצונותיו.

shield
מומחיות

מתמחה בדיני משפחה וגירושין ומקפידה להתעדכן בכל שינוי בחוק או בפסיקה.

web hyperlink
שקיפות

אני פועלת מול הלקוח בשקיפות מלאה ומעדכנת אותו בכל שלב בהליך.

parent
יחס אישי

עומדת לצידכם לאורך כל הדרך, אני לשירותכם בכל שאלה או בקשה.

content 360deg
מסירות

מתן מלוא תשומת הלב לכל לקוח, הקשבה ומסירות – אלו הן מילות המפתח.

לקוחות
Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא

מן

מן

<h3>תביעת אבהות בתל אביב</h3>

תביעת אבהות בתל אביב

קרא עוד
תביעת אבהות בתל אביב לכל אחד יש זכות לדעת מי הוא אביו הביולוגי ולהפך, לכל אדם יש הזכות לקחת חלק בגידול ילדו. תביעת אבהות הינו תהליך שבסופו מסמך חוקי ומחייב באדם להכיר בבנו ולענות לכל צרכיו. הליך ותביעה זו תתקבל לאחר בקשה של אחד משני הוריו של הילד או על ידי קטין באמצעות אפוטרופוס מורשה על ידי בית המשפט. יש שני "סוגים" של אבהות -אבהות דתית ואבהות אזרחית. אבהות דתית היא הרלוונטית בעניין האישי ומי שנותן את החותמת הוא בית הדין הדתי, אבהות אזרחים כרוכה בהליך ארוך, צירוף ארוך של חוקים ומסמכים נותנים את האות לקריאת " אבהות אזרחים" כלפי אזרח ובנו. אם גבר הנתבע בתביעת אבהות בתל אביב מסרב לשיתוף פעולה ולעבור סדרת בידוק, דבר זה משמש כראייה בבית המשפט ומחזקת את החשד כנגד הנתבע, אלא אם הוא מביא סיבה טובה לכך שהוא מתנגד לתביעת אבהות...
<h3>עורך דין גירושין  בתל אביב</h3>

עורך דין גירושין בתל אביב

קרא עוד
"מחצית מהזוגות מתגרשים, השאר ממשיכים לריב”. – אם נשים לרגע את המשפט המשעשע והציני בצד, ונסתכל על המצב הנוצר בשנים האחרונות, נבין כמה העלייה ניכרת בתחום הגירושין בישראל, עלייה של אחוזים רבים הולכת וגדלה לנגד עיננו , אם בעבר זוג שהתגרש הסתובב עם ייסורי מצפון ומעין אות קין, ושמע התלחשויות מאחורי גבו, כיום אין זה נחשב למהלך משונה המעורר הרמת גבה והשתאות, להפך. כיום מספר הזוגות גרושים אלה העתידים להפוך לכאלה כה גדול, עד שהתהפכו להן היוצרות והזוגות שנשארו נישואים הפכו לחיה הנמצאת בסכנת הכחדה. אם גם אתם נמצאים אחרי ההחלטה הרת הגורל להיפרד לתמיד מבת או בן הזוג שלכם, עליכם להבין ולדעת שתהליך ארוך ומתיש עומד בפניכם, על מנת לא לתבוע בים הסוער של הבירוקרטיה הישראלית הנוקשה, עליכם לתחמש בעורך דין לענייני גירושין, רבים מהם מציעים את שירותם בגבעתיים עורך דין גירושין בתל אביב, מקצועי ומנוסה לדיני משפחה המתמחה בגירושין...
<h3>למה כדאי לעשות הסכם ממון ידועים בציבור בתל אביב?</h3>

למה כדאי לעשות הסכם ממון ידועים בציבור בתל אביב?

קרא עוד
הסכם ממון נועד על מנת לקבוע את אופן חלוקת הרכוש המשותף בין בני זוג שמוגדרים בתור ידועים בציבור בעת סיום מערכת היחסים שלהם. כמובן שהאפשרות של הסכם ממון ידועים בציבור תהיה רלוונטית עבור זוגות שאינם נשואים, אך זוגות שהחליטו לחיות ביחד. פשוט תשמרו על עצמכם אז מדוע כל כך חשוב לעשות הסכם ממון ידועים בציבור? מכיוון שזוהי הדרך הטובה ביותר עבורכם לשמור על עצמך. כך תוכלו לדעת שגם אם היחסים לא יתקדמו כמו שאתם צופים, תוכלו לקבל את הרכוש שמגיע לכם – מבלי שתפגעו בגלל החלטה כזאת או אחרת. לסיים את היחסים בטעם טוב לא מעט בני זוג רוצים לסיים את מערכת היחסים בצורה חיובית, אך חלוקת הרכוש היא זאת שמונעת מהם לעשות זאת. לכן כאשר אתם מבצעים בתחילת מערכת היחסים הסכם ממון ידועים בציבור, אתם מאפשרים לעצמכם ולבן או בת הזוג לסיים את הזוגיות עם טעם טוב וללא מריבות מיותרות שעלולות להביא לפיצוץ.
<h3>להתגרש עם חיוך בעזרת גישור גירושין בתל אביב</h3>

להתגרש עם חיוך בעזרת גישור גירושין בתל אביב

קרא עוד
כאשר אתם חושבים על גירושין אתם בוודאי מדמיינים לא מעט דברים שליליים במחשבות שלכם. אך למה הליך הגירושין חייב להיות מלא במריבות ומשחקי אגו בין בני הזוג? בכל זאת מדובר על אנשים שחלקו לא מעט דברים חיוביים ביחד. בואו להתגרש עם חיוך ואנרגיות חיוביות בעזרת הליך גישור גירושין. מתי כדאי להתחיל הליך גירושין? הליך גישור גירושין צריך להתבצע מיד לאחר ההחלטה של בני הזוג להתגרש, כך תוכלו למנוע את המריבות והוויכוחים לחלוטין. אל תיתנו לאמוציות או למשחקי האגו להתחיל כי לאחר מכן יהיה קשה להחזיר את הגלגל לאחור. כל הליך גירושין צריך גישור גירושין אל תחשבו כי אתם יכולים לסיים את הזוגיות שלכם בצורה חיובית, כי זה מה שמרבית בני הזוג נוטים לחשוב. הליך גירושין תמיד מביא את כל הצדדים המעורבים לקצה, ולכן על מנת שתימנעו מסיטואציה שכזו עליכם פשוט לפנות לעו"ד מקצועי אשר יסייע לכם להגיע להסכמות בכל הסוגיות החשובות והקריטיות.
<h3>איך לבחור עורך דין דיני משפחה בתל אביב?</h3>

איך לבחור עורך דין דיני משפחה בתל אביב?

קרא עוד
אם אתם מתגוררים באזור תל אביב, ככל הנראה ברגע שתתחילו לחפש עורך דין המתמחה בתחום של דיני משפחה תגלו כי עומדות לפניכם אפשרויות רבות. רגע לפני שאתם הולכים לאיבוד בין שלל האפשרויות, ועושים בחירה שעלולה לעלות לכם ביוקר – הינה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לבחור נכון. עורך דין יקר הוא לא תמיד עורך דין טוב לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי כאשר הם מחפשים עורך דין דיני משפחה המחיר הוא זה שיסייע להם לבחור. אך לא תמיד המחיר הוא מדד לאיכות של עורך הדין, לכן אל תתבססו על האלמנט הזה כאשר אתם עושים את הבחירה הסופית. בדקו את כל העלויות טרם ההחלטה הסופית עורך דין דיני משפחה יכול להיות בחירה מצוינת עבורכם עבור לא מעט סיטואציות שבהן אתם נמצאים. אך לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית באיזה עורך דין לבחור, מוטב כי תוודאו ותבררו את כל העלויות...
<h3>מתי מומלץ לכתוב צוואה בתל אביב?</h3>

מתי מומלץ לכתוב צוואה בתל אביב?

קרא עוד
כתיבת צוואה היא אחד מהדברים שתצטרכו לעשות לפחות פעם אחת במהלך החיים שלכם, ולכן חשוב שתדעו גם מתי כדאי לעשות זאת. יש כאלה שחשובים שכדאי לכתוב את הצוואה רק בגיל מבוגר, אך למען האמת מוטב לעשות זאת מוקדם יותר – מתי בדיוק? התשובה במאמר הבא. אל תכתבו צוואה מאוחר מידיי ההמלצה שלנו עבור מרבית הלקוחות שלנו זה לכתוב צוואה בגיל 50-60 על מנת שתוכלו לעשות זאת כל עוד אתם צלולים לחלוטין. כך תדעו שאף אחד לא ינסה לנצל את חוסר ההבנה שלכם בעתיד על מנת לשנות או להחליט במקומכם. כך תוכלו לדעת שהרכוש שלכם יעבור למי שאתם באמת רוצים. תכתבו צוואה בתוך זמן קצר אם אתם רוצים לכתוב את הצוואה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיע אלינו. אנו נסייע לכם לכל אורך התהליך, ונדאג כי תחתמו על הצוואה אשר תואמת את הרצונות האמיתיים שלכם. זה אולי הנושא החשוב והמשמעותי ביותר כאשר כותבים צוואה.
<h3>כמה זמן יכול להימשך הליך גישור גירושין בתל אביב?</h3>

כמה זמן יכול להימשך הליך גישור גירושין בתל אביב?

קרא עוד
הליך גישור גירושין הוא אחד מההליכים החשובים ביותר שנועדו על מנת לסייע לבני זוג לסיים את תהליך הגירושין בצורה מכבדת. החשיבות של ההליך הינה קריטית, וברוב המקרים הוא זה שמסייע לזוגות רבים לגשר על הפערים ולהתגרש בצורה חיובית. כמה זמן נמשך גישור גירושין? הליך גישור גירושין תלוי בכם הזמן שבו נמשך גישור גירושין בעיקר תלוי בבני הזוג שמגיעים להליך. באופן טבעי ככל שיהיו יותר בעיות שצריך לגשר עליהן, כך משך זמן הגישור ימשך. כמובן שהשאיפה של כל הצדדים היא לסיים את התהליך בתוך זמן קצר על מנת שכל אחד יוכל לפתוח דף חדש בהקדם האפשרי. אל תמהרו לסיים הליך גישור גירושין אחת מהמהלכים הכי לא נכונים שתוכלו לעשות זה לסיים במהירות את הליך גישור הגירושין. לא משנה איך תסתכלו על זה, מדובר על הליך שנועד לסייע לכם ולהפוך את הגירושין לטובים יותר. לכן אתם מצדכם צריכים להתמסר לתהליך על מנת שיהיה ניתן להגיע לתוצאות חיוביות.
<h3>מה הכוונה של משמורת משותפת בתל אביב?</h3>

מה הכוונה של משמורת משותפת בתל אביב?

קרא עוד
אם בעבר כאשר זוג היה מתגרש הילדים היו עוברים אוטומטית להיות בחזקת האם, כיום תמונת המצב שונה. יותר ויותר אבות רוצים להישאר מעורבים בחייהם של ילדיהם ולהיות חלק משמעותי בדיוק כמו האימהות. במקרה כזה מגישים לבית המשפט בקשה של משמורת משותפת על הילדים. מהם התנאים לקיומה של משמורת משותפת? לרוב על מנת שבני זוג יהיו זכאים לקבל חלוקה שווה בנטל בגידול הילדים הם חייבים להיות ביחסים טובים. בית המשפט רוצה לראות כי ההורים מסוגלים להתנהל האחד מול השני, ולא משמשים דוגמא רעה לילדים ביחסים בניהם. במקרה כזה בית המשפט יעודד ואף ינסה לקדם משמורת המוגדרת כמשותפת. משמורת משותפת לטובת כל הצדדים אצל לא מעט אימהות ישנה מחשבה כי המשמורת המשותפת נועדה על מנת לקדם את האבות. אך מדובר על צעד מבורך שחשוב בכל הליך גירושין ונועד על מנת להקנות לילדים אפשרות לגדול במשפחה נורמטיבית עד כמה שאפשר – כאשר גם האב וגם האם מעורבים במידה שווה.
<h3>לא מתחתנים מבלי לעשות הסכם ממון עורך דין בתל אביב</h3>

לא מתחתנים מבלי לעשות הסכם ממון עורך דין בתל אביב

קרא עוד
חתונה היא תמיד אירוע משמח שכולל בתוכו איחוד של שתי עולמות שונים. אך עליכם לזכור כי אף אחד לא יכול לדעת מה צופן העתיד, ולכן צריך להיות מוכנים לכל מהלך שלא קורה. הסכם ממון עורך דין נועד בדיוק על מנת להבטיח כי בעתיד לא יהיו חילוקי דעת. הסכם ממומן עורך דין יפתור את מרבית הבעיות כאשר אתם עושים הסכם ממומן על ידי עורך דין אתם פותרים את כל בעיות הרכוש שעלולות לצוץ במסגרת הליך הגירושין. כך מראש כל אחד מהצדדים יודע בדיוק מה הוא צריך לקבל, ואין שום מרבית או וויכוחים שעלולים לעלות את היחסים על שרטון. הסכם ממומן עורך דין לא פותר את כל הבעיות אך חשוב להגיד מראש כי הסכם ממומן שנכתב על ידי עורך דין לא יפתור את כל הבעיות. בוודאי שיהיו עוד לא מעט חילוקי דעות על הרכוש, וגם על המשמורת של הילדים – אך עדיין ההסכם מהווה בסיס שממנו יהיה אפשר להתקדם.
<h3>איך ניתן למצוא הסכם ממון לדוגמא בתל אביב?</h3>

איך ניתן למצוא הסכם ממון לדוגמא בתל אביב?

קרא עוד
אם אתם מחפשים הסכם ממון לדוגמא, אתם בוודאי נמצאים בשלבים הסופיים לקראת החתונה. הסכם ממומן נועד על מנת לעשות סדר מראש בכל מה שקשור לרכוש שכל אחד מבני הזוג נכנס איתו לנישואין. אך האם באמת כדאי להישען על הסכם ממומן שהוא לדוגמא? אל תתבססו על הסכם ממון לדוגמא אומנם הסכם ממומן שתמצאו באינטרנט יכלול בתוכו את מרבית הנושאים החשובים, אך הוא אינו מותאם לכם. על מנת שתוכלו לקבל הסכם ממומן שמתאים לכם אתם צריכים לפנות לעורך דין מקצועי אשר יבנה את ההסכם בהתאם לדרישות ולרצונות שלכם – זה הדבר הבסיסי והחשוב ביותר. הסכם ממון לדוגמא רק לצורך עיון הסכם ממומן שתוכלו למצוא באינטרנט יכול להיות טוב רק אם אתם רוצים להבין פחות או יותר כיצד ההסכם בנוי. כך תוכלו להיערך בצורה טובה יותר, וברגע האמת תוכלו לפנות לעורך דין מקצועי על מנת שיבנה עבורכם את הסכם הממון שלכם על פי המצב שבו אתם נמצאים.
<h3>מי צריך לעשות הסכם ממון?</h3>

מי צריך לעשות הסכם ממון?

קרא עוד
לא מעט זוגות שרוצים להתחתן או להפוך לידועים בציבור, אינם יודעים האם הם צריכים לעשות הסכם ממון. לכן על מנת שתהיה תשובה חד משמעית הבאנו לכם את התשובות – כך שתוכלו לדעת מי באמת צריך לעשות הסכמי ממון ומי לא חייב. האם כולם צריכים לעשות הסכם ממון? הדעה הרווחת היא שכל זוג שמתחתן או שהופך להיות ידועים בציבור צריך לעשות הסכם ממון. הסכמי הממון מסייעים לכך שיהיה ניתן להגיע במהירות להסכם גירושין פשוט כאשר הזוגות מחליטים להתגרש. כך יהיה הרבה יותר קל לדעת כיצד מתבצעת חלוקת הרכוש, ומי אמור בסופו של יום להישאר עם איזה חלק מהבית או משאר הדברים המשותפים.
<h3>האם גישור משפחתי באמת מועיל?</h3>

האם גישור משפחתי באמת מועיל?

קרא עוד
רגע לפני שמרפקים את החבילה, חשוב מאוד לקחת בחשבון כי גירושים זה אף פעם לא צעד פשוט. לכן אתם צריכים לנקוט במשנה זהירות על מנת לשמור על הזוגיות ועל המשפחה מאוחדת, אך האם גישור משפחתי זה הפתרון? עד כמה גישור משפחתי יכול להיות יעיל לפני גירושים? באופן מוכח גישור משפחתי יכול להיות מאוד יעיל במקרה של גירושים אם עושים אותו בזמן הנכון. חשוב מאוד ללכת לאופציה של גישור מיד כאשר הבעיות מתחילות לצוץ, ולא במצב שבו כבר הזוגיות עלתה על המוקד. כאשר אתם מבצעים גישור בשלב מקדים אתם בהחלט יכולים לראות תוצאות מעולות שאפילו יפתיעו אתכם.
<h3>מדוע כדאי לכתוב צוואה רק עם עורך דין ירושה</h3>

מדוע כדאי לכתוב צוואה רק עם עורך דין ירושה

קרא עוד
אחד מהדברים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם כזה או אחר זה כתיבת הצוואה, שבאמצעותה הוא מוריש את כל רכושו לבני המשפחה או לחברים קרובים. מדוע אתם חייבים לכתוב צוואה עם עורך דין ירושה? עורך דין ירושה מביא איתו את הניסיון הדרוש הסיבה המרכזית לכך שאסור לכם לוותר על עורך דין ירושה זה בגלל הניסיון והידע שלו בתחום. ברגע שעורך דין ירושה ינהל את חלוקת הירושה ואת כתיבת הצוואה עצמה, אתם יכולים לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר. כך לא תמצאו את עצמכם בסיטואציות של חוסר הבנה או של בלבול שיהיה לכם קשה לצאת ממנו.
<h3>כמה יעלה לערוך הסכם ממון עם עורך דין הסכם ממון?</h3>

כמה יעלה לערוך הסכם ממון עם עורך דין הסכם ממון?

קרא עוד
לא מעט זוגות נכון להיום עורכים בניהם הסכם ממון על מנת למנוע בעתיד בעייתיות בכל מה שקשור לחלוקת הרכוש. מהסיבה הזאת מרביתם שוכרים את שירותיו של עורך דין הסכם ממון, אז כמה זה באמת יעלה להם? העלות של עורך דין הסכם ממון משתנה ודינאמית הבעיה המרכזית היא שקשה לתת הערכה מדויקת לגבי העלות של עורך דין הסכם ממון מכיוון שכל עורך דין לוקח את המחירים שהוא מאמין בהם. העלות של הסכם ממון תנוע בין 3000-8000 שקל, כאשר לסכום הזה תצטרכו להוסיף גם את שכר הטרחה של עורך הדין שליווה אתכם לאורך הדרך.
<h3>עד איזה גיל צריך לשלם תשלום מזונות?</h3>

עד איזה גיל צריך לשלם תשלום מזונות?

קרא עוד
ברוב המקרים האבות הם אלה שנדרשים לשלם תשלום מזונות, אך ישנם מקרים שבהם האימהות הן אלה שמשלמות. אך עד איזה גיל נדרש אחד מההורים לשלם תשלום מזונות על הילדים שאינם נמצאים תחת המשמורת שלו או שלה? תשלום מזונות – עד איזה גיל? התשובה היא דיי ברורה, ההורה שהילדים אינם נמצאים תחת חזקתו אמור לשלם מזונות עד לגיל 18. משמע עד לגיל שבו הילדים יכולים לכלכל את עצמם, והם אינם צריכים על פי החוק את העזרה של ההורים. כמובן שישנם מקרים חריגים שבהם תשלום המזונות עשוי להיפסק לפני גיל 18 או להמשיך אחרי גיל 18 בהתאם להחלטת בית המשפט.
<h3>משמורת ילדים – כיצד זה באמת נקבע?</h3>

משמורת ילדים – כיצד זה באמת נקבע?

קרא עוד
אם בעבר ברוב המכריע של המקרים משמורת ילדים הייתה עוברת באופן אוטומטי לאם, כיום בית המשפט מפעיל שיקול דעת. אנו שומעים על מקרים שבהם המשמורת עוברת דווקא לאב ולא לאם, אז כיצד בית המשפט קובע את הנושא? משמורת ילדים – טובת הילד נמצאת בראש סדר העדיפויות בית המשפט מבין כי הילדים הם אלה שנפגעים בצורה המשמעותית ביותר בכל הליך גירושין, ולכן הוא עושה את מירב המאמצים על מנת לבחון את טובתם. לכן במקרה של משמורת ילדים, בית המשפט עושה את מירב המאמצים על מנת לראות את טובת הילדים. היכן שהילדים ירגישו הכי בנוח שם הם יהיו ברוב ימות השבוע.
<h3>הסכם ממון בין בני זוג שאינם נשואים</h3>

הסכם ממון בין בני זוג שאינם נשואים

קרא עוד
מרבית עורכי הדין יגידו לכם כי הסכם ממון בין בני זוג ידועים בציבור זה הרבה יותר חשוב מאשר הסכם ממון בין בני זוג נשואים. ישנן לא מעט סיבות שמצדיקות את הטענה הזאת, אך אנו נרצה לעסוק בסיבה המרכזית. מדוע הסכם ממון בין בני זוג שאינם נשואים חשוב יותר? בני זוג נשואים ברוב המקרים כאשר הם מפרקים את החבילה, הם גם יתחלקו במרבית הרכוש שהם צברו במשותף. אז כאשר מדובר על הסכם ממון בין בני זוג שאינם נשואים הסיפור אחר לחלוטין, כאן כל אחד ירצה לקבל את מה שהוא רכש. לכן חשוב מאוד לערוך הסכם ממון מבעוד מועד על מנת למנוע בלגן עתידי.
<h3>האם כדאי לפנות אל מגשר גירושין טרם הגירושין?</h3>

האם כדאי לפנות אל מגשר גירושין טרם הגירושין?

קרא עוד
לא מעט זוגות מוצאים את עצמם עומדים בפני הליך גירושין, אך באופן כללי הם עדיין אוהבים האחד את השני. במקרה כזה מגשר גירושין יכול להציל את המצב ולהחזיר את הזוגות בחזרה לחיי זוגיות תקינים. מגשר גירושין יכול לשמור על הזוגיות שלכם כך שאם אתם יודעים לשים את האצבע על הבעיות שגורמות לזוגיות שלכם לעלות על שרטון, מגשר גירושין הוא בדיוק האיש עבורכם. מדובר על איש מקצוע מיומן שיעזור לכם להציף את הבעיות ולדבר על כל הדברים שמפריעים לכם, כך בסופו של יום יהיה ניתן לתקן הכל ולחזור למצב של זוגיות תקינה ובריאה.
<h3>האם חייב לעבור הליך גירושין ברבנות?</h3>

האם חייב לעבור הליך גירושין ברבנות?

קרא עוד
כל זוג שמתחתן במדינת ישראל עושה זאת דרך הרבנות כאשר ישנו רב שמקדש את בני הזוג. מהסיבה הזאת גם כל הליך גירושין חייב להתבצע בצורה כזאת או אחרת דרך הרבנות. אז מה זה אומר והאם חובה לעבור הליך גירושין ברבנות? הליך גירושין ברבנות במקביל לבית המשפט במצב הזה אתם מבצעים את מרבית הבירוקרטיה שלכם מול בית המשפט לענייני משפחה. לאחר שאתם בונים הסכם גירושין ומסכמים את כל הפרטים, תצטרכו להגיע לבית הדין הרבני על מנת לקבל את האסמכתא הסופית לגירושין – אך מדובר בתהליך קצר ופשוט במיוחד. הליך גירושין ברבנות בלבד במקרה כזה שבו בני הזוג מחליטים לעבור את כל ההליך בבית הדין הרבני גם הסכם הגירושין נבנה שם. האפשרות הזאת תהיה יותר רלוונטית עבור בני זוג דתיים שמאמינים כי הם צריכים לבצע את כל ההליך על פי הדת היהודית ולא לקבל מבית הדין הרבני רק את החותמת הסופית על הגירושין.
<h3>גירושין בהסכמה – למה זה כדאי?</h3>

גירושין בהסכמה – למה זה כדאי?

קרא עוד
משחקי אגו הם חלק בלתי נפרד מהליך גירושין, אך מדוע כדאי לכם לשקול לשאוף למצב שבו אתם עושים גירושין בהסכמה? יש לא מעט יתרונות לאפשרות הזאת, יתרונות שלא תוכלו למצוא כאשר תתגרשו עם מרבית וויכוחים שעשויים להפוך את כל ההליך לבלתי נסבל. גירושין בהסכמה יהיו זולים יותר באופן טבעי ברגע שההליך כולו הופך להיות קצר יותר גם העלות הכספית שלו תרד בצורה משמעותית. עורכי הדין יצטרכו לעבוד פחות קשה, ובני הזוג יוכלו להגיע להסכמות תוך זמן קצר. בכל מקרה המצב הכלכלי בכל הליך גירושין הוא לא מזהיר, אז למה שלא תעזרו לעצמכם? גירושין בהסכמה יהיו מהירים יותר ברגע שתתחילו את הליך הגירושין אתם תבינו כי אין לכם שום רצון להיות בתוך ההליך הזה הרבה זמן. אך לא תגיעו להסכמות עם בן או בת הזוג, ההליך כולו יהפוך להיות ארוך ומייגע. ברגע שאתם מגיעים להסכמות על מרבית הנושאים החשובים תוכלו לסיים את כל ההליך בתוך מספר שבועות בלבד.
<h3>מהם הגורמים שעל פיהם קובעים מזונות?</h3>

מהם הגורמים שעל פיהם קובעים מזונות?

קרא עוד
ניתן להגיד זאת באופן חד משמעי כי מזונות הם הגורם העיקרי בכל הליך גירושין, כמובן שמדובר על הליכי גירושין שיש בהם ילדים. הסיטואציה היא מאוד בעייתית כאשר כל אחד מהצדדים מושך את השמיכה לכיוון שלו. אז אילו אלמנטים משפיעים על גובה דמי המזונות? הוצאות הכרחיות של הילד הדבר הראשון והמשמעותי ביותר שעליו מתבסס בית המשפט בעת קביעת מזונות זה גובה ההוצאות ההכרחיות של הילד. מדובר על הוצאות שהן בגדר חובה וגם בגדר מותרות – טיפולים רפואיים, תרופות קבועות, בגדים, חינוך, אוכל ועוד מגוון רחב של אלמנטים. המצב הכלכלי של האב אך על מנת שיהיה ניתן להתאים את גובה מזונות למצב הכלכלי של האב, נדרש לשים לב למצבו הנוכחי. כך שאם לאב אין עבודה קבועה או שהמשכורת שלו נמוכה, אז תהיה התחשבות מצד בית המשפט על מנת להפוך את המצב לגרוע יותר. בסופו של יום השאיפה היא לתת לילד את הטוב ביותר, אך לא לגרום לאב לשקוע בחובות.
<h3>איך בוחרים עורך דין גירושין מומלץ?</h3>

איך בוחרים עורך דין גירושין מומלץ?

קרא עוד
כל בני זוג שנמצאים בעיצומו של הליך גירושין יודעים כי עורך הדין הוא איש המפתח להצלחה בהליך כולו. מהסיבה הזאת כל גבר או אישה שמתחילים הליך גירושין צריכים לבחור עורך דין גירושין מומלץ בצורה נכונה שמתאימה להם. תקראו המלצות וביקורות על מנת שתוכלו לבצע סינון אפקטיבי עליכם לקרוא המלצות וביקורות על עורכי דין שונים. כך תוכלו למצוא בקלות עורך דין גירושין מומלץ, כזה שאתם יודעים שיכול לספק לכם את הסחורה בבית המשפט. בסופו של יום, הוא זה שיכול להפוך את הגירושין לקלים יותר עבורכם. כימיה ואינטראקציה אתם צריכים להרגיש בנוח עם כל עורך דין שמייצג אתכם, בטח כאשר מדובר על עורך דין גירושין. מהסיבה הזאת כאשר אתם בוחנים ומחפשים עורך דין גירושין מומלץ, מומלץ כי תבחנו את האינטראקציה בניכם ואת היכולת שלכם לשתף אותו במה שקורה. כך תוכלו להפוך את הדיונים בבית המשפט ליעילים יותר, והעורך דין ירצה להילחם עבורכם.
<h3>האם יש גובה מזונות מינימאלי?</h3>

האם יש גובה מזונות מינימאלי?

קרא עוד
תשלום מזונות הוא אחד מהסעיפים החשובים ביותר בכל הסכם גירושין, והוא גם הסיבה המרכזית ללא מעט פיצוצים בין בני הזוג. אז האם יש גובה מזונות מינימאלי או שאין דבר כזה על פי החוק בישראל? יש לנו את כל המידע עבורכם. גובה מזונות מינימאלי באופן עקרוני אין על פי החוק דמי מזונות שהם מינימאליים, אך ישנה השערה כי בית המשפט לא יחליט על סכום שנמוך מ-1500 שקל בערך. מדובר על סכום שהוא הנמוך ביותר על מנת לאפשר לילד רמת חיים נורמטיבית למרות התנאים שהפכו להיות קצת קשים. מדוע המזונות לרוב גבוהים יותר? ברוב המקרים גובה מזונות הוא בצורה משמעותית גבוה יותר מהסכום המינימאלי, וזה יכול לנבוע ממספר רב של סיבות. המצב הכלכלי של האב בהשוואה למצב הכלכלי של האם, הסדרי המשמורת שנופלים לרוב על האם. בית המשפט נכנס לעובי הקורה על מנת להפוך לתת לילד את התנאים הטובים ביותר בכל אחד מהצדדים.
<h3>חוק לתיקון דיני משפחה – פנו לעורך דין גירושין</h3>

חוק לתיקון דיני משפחה – פנו לעורך דין גירושין

קרא עוד
הליך גירושין הוא אף פעם לא הליך נעים, וברוב המקרים הוא מגיע ביחד עם לא מעט ויכוחים, מריבות ומשחקי אגו. החוק במדינת ישראל משתנה כל העת, ומהסיבה הזאת אתם צריכים עורך דין גירושין שילווה אתכם. מדוע אסור לכם להתמודד לבד בהליך גירושין? אין לכם את הידע הנדרש בתחום האם אתם יודעים מה אומר חוק לתיקון דיני משפחה? ככל הנראה שלא. זה ממחיש לכם בצורה הטובה ביותר את חוסר ההבנה שלכם בתחום. ברגע שאתם פונים לעורך דין גירושין אתם יכולים להיות בטוחים שיש איש מקצוע מיומן שדוחף אתכם מאחורה לאורך כל הדרך. אתם עלולים ללכת לאיבוד בתהליך עצמו למעט חוק לתיקון דיני משפחה יש עוד לא מעט הליכי בירוקרטיה שעשויים להיות מאוד מבלבלים. בכל אופן אתם מהר מאוד תוכלו ללכת לאיבוד אם תצטרכו להתמודד עם המצב הזה לבדכם. על מנת שתוכלו לדעת שאתם מפוקסים בדרך למטרה מוטב כי יעמוד לצידכם עורך דין גירושין.
<h3>שכר הטרחה של עורך דין דיני משפחה</h3>

שכר הטרחה של עורך דין דיני משפחה

קרא עוד
תדמיינו לכם מצב שבו אתם מתחילים הליך גירושין, אך באמצע הדרך אתם מגלים כי אין לכם יכולת לשלם לעורך דין את שכר הטרחה שלו. מיותר לציין כי החל מאותו רגע תישארו לבדכם במערכה, והסיכוי שלכם להשיג את מבוקשכם הופך להיות סיכוי אפסי. כמה עולה עורך דין דיני משפחה? באופן עקרוני העלות של עורך דין לדיני משפחה היא איננה קבועה, וכל עורך דין קובע את שכר הטרחה על פי ראות עיניו. ברוב המקרים ניהול של הליך משפטי אמור לעלות כ-25,000 שקל ועד 200,000 שקל. ההבדל במחיר מהותי בגלל מגוון רחב של סיבות. מדוע טווח המחירים כל כך גדול? לכל עורך דין דיני משפחה יש את המוניטין ואת הוותק שלו בתחום, וככל שתפנו לעורך דין מיומן יותר כך העלות תהיה גבוהה יותר. בנוסף ככל שההליך המשפטי מתארך והופך להיות מורכב יותר, כך מן הסתם עורך הדין יגבה סכום גבוה יותר על מנת להתמודד עם המצב ולהשיג לכם את מבוקשכם.
<h3>מתי פועלים על פי חוק הירושה?</h3>

מתי פועלים על פי חוק הירושה?

קרא עוד
ברוב המקרים כאשר אדם נפטר הוא משאיר אחריו צוואה שבה הוא מפרט למי הוא משאיר את כל עיזבונותיו. כך בעצם ניתן לדעת בבירור מי אמור לקבל את כל הרכוש, ומי מבני המשפחה לא יקבל דבר. אך מה קורה במקרה שבו אין צוואה כתובה? במקרה שאין צוואה פועלים על פי חוק הירושה במקרה שבו בן אדם שנפטר איננו הספיק לרשום צוואה או שמסיבה כזאת או אחרת הצוואה שלו איננה נמצאה – פועלים על פי חוק הירושה. החוק מפרט בצורה מדויקת מי אמור לקבל את עיזבונותיו של הנפטר על פי הקרבה המשפחתית. מה קובע חוק הירושה? ברוב המקרים החוק קובע כי ילדיו הביולוגיים של הנפטר יהיו רשאים לקבל את עיזבונותיו לאחר פטירתו. במקרה שבו לנפטר אין ילדים מסיבות כאלה ואחרות, ההורים שלו יוכלו לרשת אותו, ובמקרה שבו ההורים גם הם לא בחיים – המצב יכול להיות מעט בעייתי יותר.
<h3>כמה זמן לוקח לעשות הסכם גירושין?</h3>

כמה זמן לוקח לעשות הסכם גירושין?

קרא עוד
כל זוג שנמצא בעיצומו של הליך גירושין רוצה לסיים אותו בהקדם האפשרי על מנת לפתוח דף חדש. אך הסיבה העיקרית לכך שהליכי גירושין נמשכים הרבה מעבר למצופה היא כי בני הזוג אינם מגיעים להסכמה על הסכם גירושין שיהיה אפקטיבי עבור כל אחד מהצדדים. הסכם גירושין – כמה זמן לוקח להכין? אין זמן קבוע שבו ניתן לבנות הסכמי גירושין בין בני זוג, כי בסופו של יום כל מקרה נשקל לגופו. בניית ההסכם יכולה לקחת מספר שבועות או אפילו מספר חודשים בחלק מהמקרים. הכול בסופו של יום יהיה תלוי עד כמה בני הזוג מוכנים להוריד מהאגו על מנת לסיים את הסאגה. איך ניתן לעשות הסכם גירושין במהירות? על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו יש תיבנו הסכם גירושין מהיר וטוב בין בני הזוג, תוכלו לפנות למגשרת גירושין. ברוב המקרים מדובר על עורכת דין שכל מטרתה היא לנסות ולהביא להידברות בין בני הזוג כך שהם יוכלו לבנות הסכם גירושין מהיר ואפקטיבי.
<h3>תהליך גירושין כמה זמן?</h3>

תהליך גירושין כמה זמן?

קרא עוד
לא מעט בני זוג סבורים כי הם לא הולכים לבזבז זמן יקר בעיצומו של הליך גירושין, אך בפועל? בכל פעם תמונת המצב משתנה. תהליך גירושין הוא לא תהליך פשוט, בטח אם אין הסכמה בין בני הזוג. אז כמה זמן באמת הוא אמור לקחת? האם יש הסכמה בין בני הזוג? המצב האידיאלי של תהליך גירושין זה מצב שבו בני הזוג מסכימים בניהם על מרבית התנאים והם מסוגלים לבנות הסכם גירושין תוך זמן קצר. במקרה הזה אין צורך לגשת לבית המשפט, וביחד עם עורך דין גירושין נבנה הסכם גירושין שכל אחד מהצדדים חייב להיות מחויב לו. האם אין הסכמה בין בני הזוג? המצב הפחות אידיאלי של תהליך גירושין זה מצב שבו בני הזוג אינם מסכימים בניהם, ולצערנו מדובר על מרבית המקרים. במקרה כזה על מנת לבנות הסכם גירושין שמחייב את כל הצדדים ישנו צורך לפנות לבית המשפט. מדובר על תהליך ארוך ומייגע שיכול לקחת חודשים ארוכים ולעיתים אף שנים.
<h3>האם יש דרך להימנע מגירושים?</h3>

האם יש דרך להימנע מגירושים?

קרא עוד
גירושים זה לרוב מצב שנכפה על בני זוג שמרגישים כי הם אינם מסוגלים לחיות עוד האחד עם השני. אך האם יש סיכוי שניתן להימנע מגירושים ולהחזיר את הגלגל לאחור? שווה לכם לקרוא את הפוסט הבא רגע לפני שתעשו את ההחלטה הסופית. ניתן למנוע גירושים – הכל תלוי בכם בשורה התחתונה כמו שאתם בטח יודעים הליך גירושין זה מצב קיצון שממנו אין ממש דרך חזרה. אך לפני שאתם שוברים את הכלים תוכלו לנסות ולגשת לאנשי מקצוע שמטרתם לנסות ולהחזיר את התשוקה לזוגיות. לא מן הנמנע כי כל מה שאתם צריכים זה פשוט דחיפה קטנה קדימה. לא תמיד צריך למנוע גירושים למרות שהליך גירושין איננו כדאי ומוטב להישאר נשואים כל עוד המצב אפשרי, לרוב מוטב שלא למנוע את ההליך. כאשר בני זוג מחליטים להתגרש הם מבינים שאין להם מה לחפש האחד עם השני, ומוטב לכל אחד מהצדדים להתחיל דף חדש ואולי גם דף שיפתח עוד לא מעט דלתות חדשות.
<h3>כמה זמן ייקח עד שאקבל גט?</h3>

כמה זמן ייקח עד שאקבל גט?

קרא עוד
כל אישה תרצה לקבל גט בזמן הקצר ביותר, על מנת שהיא תוכל לשים את תקופת הנישואין מאחוריה. אך זה אף פעם לא ברור בתוך כמה זמן מקבלים את המסמכים הרשמיים, והאם יש דד ליין שהוא אמור להיות קו מנחה בהליך הגירושין? כל מקרה נשקל לגופו ברוב המקרים כאשר בני זוג מגיעים לבית הדין הרבני הם כבר חתמו על הסכם גירושין ולכן קבלת גט היא עניין טכני בלבד. ברוב המקרים ניתן לקבל את המסמכים הרשמיים בתוך מספר שבועות, אך במקרה שבו יש סיבוך או שיש סירוב מצד הבעל התהליך יכול לקחת גם שנים. מה קורה אם לא אקבל גט? במקרה שבו לא תקבלי את הגט את יכולה לנסות ולפתור את הנושא עם הבעל על מנת להבין מדוע הוא מסרב לתת את הגט. במקרה קיצון שבו העניין נמשך זמן רב תוכלי לפנות לבית המשפט על מנת שיחייב את הבעל לתת לך את הגט.
<h3>האם גישור חייב להצליח?</h3>

האם גישור חייב להצליח?

קרא עוד
לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי הם ברגע שהם יתחילו תהליך גישור, אוטומטית הם יצליחו להגיע להבנות – אך בפועל המצב לא בדיוק כך. ישנו סיכוי מסוים כי גם אם תעשו את כל מה שצריך לעשות במסגרת הליך הגישור הוא לא יצליח. אז איך תוכלו לעלות את הסיכוי להצלחתו? הגיעו להליך גישור במטרה להגיע להסכמות עליכם להבין כי בשורה התחתונה הליך הגישור נועד על מנת לתת לכם פתח להידברות. לא מעט זוגות כל כך עסוקים בהליך הגירושין עצמו עד שהם שוכחים לדבר האחד עם השני. לכן באמצעות הליך הגישור ניתן יהיה להבין בדיוק מה עובר גם על הצעד השני. תבחרו במגשר מוסמך ומקצועי בכדי שתוכלו להגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי להצלחת הליך גישור, עליכם לפנות למגשר מוסמך – כזה שאתם מסוגלים לסמוך עליו. רק כך תוכלו להבין כי הוא יוכל לרדת אל סוף דעתכם, וגם להבין אילו נושאים הם הבעייתיים ביותר – וגם איך לגשת אליהם.
<h3>איפה אפשר למצוא עורך דין משפחה?</h3>

איפה אפשר למצוא עורך דין משפחה?

קרא עוד
צריכים עורך דין משפחה, ואין לכם מושג איפה תוכלו למצוא אחד כזה? כאשר אתם מחפשים את עורך הדין המושלם, עליכם לבחון את כל האופציות שעומדות לרשותכם. אז כיצד תוכלו להגיע לאיש המקצוע הנכון עבורכם מבלי ללכת לאיבוד בין שלל הדרכים האפשריות? תחפשו עורך דין משפחה דרך האינטרנט הדרך הפשוטה ביותר למצוא עורכי דין מכל הסוגים כולל עורכי דין המתמחים בדיני משפחה זה דרך האינטרנט. ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מבחר ענק של עורכי דין, כאשר כל מה שנדרש מכם לעשות זה למצוא את עורך הדין המושלם עבורכם – על פי העלויות ועל פי הרזומה שלו. תחפשו עורך דין משפחה עם בני משפחה וחברים ישנו סיכוי סביר כי אחד מבני המשפחה או מהחברים הקרובים שלכם השתמשו בשירותיו של עורך דין לדיני משפחה בשלב כזה או אחר. לכן תוכלו לפנות אליהם ולקבל מהם המלצה על עורך דין שהם נעזרו בו, כך תוכלו לדעת שאתם עושים החלטה שתהיה טובה עבורכם.
<h3>כמה עולה גישור על ידי מגשרת גירושין?</h3>

כמה עולה גישור על ידי מגשרת גירושין?

קרא עוד
אם החלטתם שאתם רוצים להציל את הנישואין שלכם, ככל הנראה תרצו למצוא מגשרת גירושין שתסייע לכם להגיע להידברות ולהבנות האחד עם השני. אך מה לעשות שהליך גירושין מביא איתו גם לא מעט הוצאות לא צפויות, אז כמה עולה שירות גישור? העלות של מגשרת גירושין באופן עקרוני לכל אחד מהמגשרים יש את העלויות שלו, ואין קו מנחה שמחייב את כל המגשרים להתגבש סביבו. כך שתוכלו למצוא מחירים שונים ומגוונים, דבר שיכול לשחק לטובתכם. העלות הממוצעת של גישור גירושין עשוי לנוע בין 5000-12,000 שקל לגישור כולו, בתקווה שלא יהיו סיבוכים לא צפויים. אל תבחרו מגשרת גירושין על פי העלות עליכם לזכור כי השאיפה שלכם היא לנסות להחזיר את חיי הנישואין למסלולם התקין או לכל הפחות לבנות הסכם גירושין בהסכמה שמטיב עם כל אחד מהצדדים. לכן חשוב מאוד שתבחרו את המגשרת על סמך הידע והניסיון שלה בתחום הגישור ולא על פי העלות שאותה היא לוקחת.
<h3>דברים שחשוב לדעת על מזונות ילדים</h3>

דברים שחשוב לדעת על מזונות ילדים

קרא עוד
מזונות ילדים זה אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בכל הליך גירושין, ולכן צריך להכיר אותו לעומק על מנת שתוכלו לבצע את ההליך בצורה מהירה ואפקטיבית. אילו דברים חשוב לדעת על מזונות, דברים שאתם ככל הנראה לא יודעים נכון לעכשיו. אישה יכולה לקבל מזונות ילדים כל ימי חייה לרוב אתם נוטים לחשוב כי מזונות משלמים עד לגיל 18, אך בפועל אישה יכולה לקבל מזונות כל ימי חייה. במצב שבו בית הדין הרבני לא אישר את הגירושין, האישה זכאית לקבל מזונות בגובה מלא. מהסיבה הזאת לא מעט נשים מסרבות לקבל את הגט מהבעל. גבר יכול לדרוש מזונות ילדים מהאישה אומנם מדובר בסיטואציה מאוד נדירה, אך ישנם מקרים שבהם הגבר רשאי לקבל מזונות מהאישה. מדובר על סיטואציות שבהם המשמורת על הילדים נמצא אצל האב, והוא זה שאחראי על הטיפול והגידול של הילדים. במקרה כזה הוא רשאי לקבל מזונות בדיוק כמו שהאם רשאית לקבל מהאב.
<h3>האם כל אישה גרושה זכאית לקבל מזונות אישה?</h3>

האם כל אישה גרושה זכאית לקבל מזונות אישה?

קרא עוד
מזונות אישה באופן עקרוני ניתנים לכל אישה שמתגרשת מבעלה והילדים נמצאים בחזקתה. המזונות ניתנים עד לגיל 18, ובחלק קטן יותר עד לגיל 21 או בעת השחרור של כל ילד מהצבא. אך האם יש מקרים שבהם האישה לא תהיה זכאית לקבל מזונות? מזונות אישה – כל מקרה נשקל לגופו חשוב לציין כי אין סכום גורף של מזונות שאותן האישה צריכה לקבל, ובית המשפט רשאי להחליט על פי ראות עיניו כמה מזונות הגבר נדרש לשלם. אם הגבר נמצא במצב כלכלי ירוד במיוחד והאישה נמצאת במצב כלכלי טוב, יכול להיות שבית המשפט יחליט שאין חובת תשלום מזונות. האם ניתן לשנות בעתיד מזונות אישה? החיים שלנו הם מאוד דינאמיים, ולכן לא מן הנמנע כי גברים ירצו לשנות את סכום המזונות שאותו הם נדרשים לשלם בהתאם למצבם הכלכלי. חשוב לציין כי הדבר הזה אפשרי אך הוא כולל בתוכו לא מעט בירוקרטיה, ולכן מוטב כי המהלך הזה יתבצע ביחד עם עורך דין גירושין.
<h3>האם ניתן לסמוך על מחשבון מזונות?</h3>

האם ניתן לסמוך על מחשבון מזונות?

קרא עוד
היכולת שלכם לתכנן את גובה דמי המזונות שאותם תצטרכו לשלם היא חשובה מאוד. כך תוכלו להגיע לדיונים בבית המשפט בעמדת כוח, שאתם מבינים בדיוק כמה מזונות אתם צריכים לשלם ואפילו להכין אסטרטגיה לקראת הדיונים בנושא. מחשבון מזונות – ניתן לסמוך עליו? בהחלט כן! כיום תוכלו למצוא ברחבי הרשת לא מעט מחשבוני מזונות מתקדמים במיוחד שיספקו לכם הערכה כללית לגבי גובה דמי המזונות שאותם תצטרכו לשלם. אומנם מדובר על הערכה בלבד, אך בפועל הערכה הזאת יכולה להיות קרובה מאוד למציאות כך שתוכלו לסמוך עליה. היכן מוצאים מחשבון מזונות? אם בעבר על מנת לחשב את גובה דמי המזונות הייתם צריכים לפנות לעורך דין על מנת שיבצע עבורכם הערכה מסוימת, כיום תוכלו לעשות זאת דרך האינטרנט. חיפוש קצר במנועי החיפוש יעמיד לרשותכם שלל מחשבוני מזונות שיהפכו את החישוב לפשוט עבורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את הנתונים העדכניים ביותר, ומכאן המערכת תחשב עבורכם.
<h3>דמי מזונות גבוהים? כך תוכלו להפחית אותם</h3>

דמי מזונות גבוהים? כך תוכלו להפחית אותם

קרא עוד
לא מעט אבות נאלצים לשלם דמי מזונות גבוהים במיוחד, כאלה שמביאים אותם למצב כלכלי רעוע. לא חסרים סיפורים על אבות שרעבים ללחם, כל זאת בגלל שהם נאלצים לשלם מזונות גבוהים ללא כל הבחנה או התחשבות במצב הכלכלי הנוכחי שלהם. אז מה הם יכולים לעשות בנידון? תנסו להגיע להסכמות עם האם אומנם מדובר בצעד שיכול להישמע קצת קיצוני, אך תוכלו לדבר עם האם על מנת לנסות להגיע להבנות. עליכם לזכור כי לפני כמה שנים הייתם בני זוג, ועדיין יכול להיות שהיא כן תגלה התחשבות כלפיכם. תבקשו ממנה להפחית או לדחות את דמי מזונות בהתאם למצב הכלכלי שלהם. תפנו לעורך דין גירושין במקרה שבו אתם מבינים שאין לכם ממש עם מי לדבר, תוכלו לפנות לעורך דין על מנת שיסייע לכם להפחית את דמי מזונות. תבקשו ממנו לראות מה אפשר לעשות, ואולי אפילו תבקשו לפתוח דיון חוזר בבית המשפט על מנת לבחון את המצב בשנית.
<h3>האם דמי מזונות לילד אחד גבוהים מדמי מזונות לכמה ילדים?</h3>

האם דמי מזונות לילד אחד גבוהים מדמי מזונות לכמה ילדים?

קרא עוד
נכון להיום תוכלו בקלות למצוא מידע על דמי מזונות לילד אחד או לכמה ילדים, אך בפועל בית המשפט רשאי לשנות את הסכום בהתאם לראות עיניו. יש לא מעט אלמנטים שעשויים להגדיל את דמי המזונות או להפחית אותם. אך האם אב לילד אחד משלם יותר מאשר אב לכמה ילדים? אב לילד אחד ישלם יותר מזונות באופן הגיוני דמי מזונות לילד אחד יהיו גבוהים יותר מאשר דמי מזונות למספר ילדים. עליכם לזכור כי השאיפה היא לאפשר לילדים לחיות בכבוד, אך בו זמנית לא לגרום לאב לקרוס מבחינה כלכלית. אבות רבים לא יוכלו לעמוד בתשלום דמי מזונות רגילים עבור מספר ילדים. מי קובע את דמי מזונות לילד? את גובה דמי המזונות שאותם תצטרכו לשלם קובע בית המשפט ברוב המקרים. אם תחליטו לבצע את ההליך בבית הדין הרבני, הוא זה שיוסמך לקבוע את גובה דמי המזונות – לכן חשוב מאוד שתחשבו מראש איפה הכי כדאי לכם לפתוח תיק.
הקודם
הבא
זקוקים לסיוע? זה הזמן ליצור איתי קשר
או חייגו עכשיו: 052-970-6731

עורך דין גירושין בתל אביב -

זוהי אולי השאלה החשובה ביותר שמרבית האנשים שואלים את עצמם. השאיפה היא כמובן לחסוך את העלויות הכספיות של עו"ד גירושין, דבר שאף פעם לא יהיה אידיאלי בעיצומו של הליך גירושין. באופן כללי אפשר לעשות הסכם גירושין ללא מעורבות של עורך דין גירושין – אך יש כאן הסתייגות שחשוב שתכירו. עו"ד אסתר שלום תסייע לכם לבנות הסכם גירושין שמנוסח בצורה נכונה ובנוי בצורה נכונה, כך שבית המשפט או בתי הדין הרבניים יקבלו אותו. בנוסף לכך עו"ד אסתר שלום תסייע לבני הזוג להפיק הסכם גירושין שמטיב עם כל אחד מהצדדים, כך שכל אחד יקבל את מה שהוא שואף לקבל ביום שאחרי הגירושין עצמם.

אחת מהסוגיות המאתגרות ביותר בכל הליך גירושין זוהי כמובן סוגיית המשמורת על הילדים. ברוב המקרים עד לגיל 6, בית המשפט מעדיף באופן גורף שהילדים יישארו בבית האם. אך לכל אורך הדרך, בית המשפט שם את טובת הילדים לנגד עיניו, כך שאם טובת הילדים תהיה להישאר בבית אביהם זה מה שיהיה. עו״ד אסתר שלום תסייע לבני הזוג לבנות הסכם גירושין שכולל בתוכו הסדרי ראייה הוגנים, כאשר טובת הילדים נמצאת תמיד במרכז תשומת הלב. בסופו של יום ילדים צריכים להיות גם ליד אימם וגם ליד אביהם.

החדשות הטובות הן שאם אתם שוכרים עורך דין גירושין מקצועי תוכלו להגיע להסכם גירושין בתוך זמן קצר. המשוכה הקשה ביותר היא ליצור הבנה או דיאלוג בריא בין בני הזוג שנמצאים בעיצומו של הליך גירושין. עו״ד אסתר שלום היא עורכת דין גירושין כבר שנים רבות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר. בסופו של יום השאיפה המשותפת של כולם היא לבנות את ההסכם בתוך זמן קצר, כך כל אחד מבני הזוג ייצא לדרך החדשה. ברוב המקרים בניית הסכם גירושין לוקחת בין שלושה ועד שישה חודשים, אך לפעמים אפילו קצת יותר.

מרבית האנשים נוטים לחשוב כי כל אחד מבני הזוג צריך להצטייד בשירותיו של עורך דין גירושין על מנת לבנות הסכם גירושין בין בני זוג. אך למען האמת, ניתן לפנות לעורך דין אחד שמוסכם על ידי שני הצדדים בכדי לבנות הסכם גירושין שמטיב עם כל אחד מהצדדים. עו״ד אסתר שלום תשמח לסייע לכם ולהגיע למצב שבו כל אחד מבני הזוג מקבל את הסכם הגירושין הטוב ביותר עבורו. כך שתוכלו לחסוך אלפי שקלים, וגם לקבל את ההסכם האידיאלי ביותר עבורכם – שמטיב אתכם וגם מטיב עם הילדים שלכם שהם החשובים ביותר.

אחת מהבחירות המשמעותיות ביותר שתצטרכו לעשות מיד כאשר אתם מחליטים להתחיל הליך גירושין זה כמובן לבחור עורך דין גירושין. מדובר על איש מקצוע שהולך ללוות אתכם לכל אורך התהליך, ולכן אסור לכם להקל ראש בקבלת ההחלטות ובבחירת אותו עו"ד גירושין. עו״ד אסתר שלום תהיה הבחירה המושלמת עבורכם מכיוון שקודם כל היא מגיעה עם רזומה עשיר בתחום הגירושין, ועד כה היא ייצגה אלפי בני זוג מכל רחבי הארץ. בנוסף המשרד של עו״ד אסתר שלום הוא משרד בוטיק, כך שאתם תקבלו יחס אישי לכל אורך הדרך ולא תצטרכו לעבור בין כמה עורכי דין שונים שיגלגלו את ההסכם שלכם.

זקוקים לסיוע? זה הזמן ליצור איתי קשר
או חייגו עכשיו: 052-970-6731