אודות

לייעוץ ראשוני
חייגו עכשיו:

גירושין הם עניין לא פשוט בכלל, בטח לא עם ילדים. משמורת, מזונות, הסדרי ראייה ועוד מושגים שפעם לא הכרתם, יהפכו חלק בלתי נפרד משגרת חייכם כהורים גרושים. כל הורה אוהב את ילדיו וכולנו רק רוצים שיהיה להם טוב בחיים. אם תצליחו לשמור מחשבה צלולה זו בראשכם ואת הילדים בראש מעיינכם, הכול יסתדר בסופו של דבר כמו שצריך!

שלום, אני עורכת הדין אסתר שלום, בעלת תואר ראשון B.L.L במשפטים, תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול, מגשרת מוסמכת ויועצת נגישות. אני כאן במטרה להשיג עבור ילדיכם ועבורכם את המקסימום שניתן להשיג, בכל אספקט אפשרי: אישי וכלכלי. אני מבטיחה לכם שניתן להגיע להסכם גירושין הולם השומר על זכויותיכם כהורים! יחד נבנה אסטרטגיה משפטית מנצחת ונעניק לכם את המענה המשפטי הטוב ביותר.

לאורך השנים צברתי ניסיון, ידע ומומחיות בענף דיני המשפחה והגירושין בייעוץ משפטי בקשת רחבה של נושאים ובייצוג לקוחותיי בהליכי גירושין, בהם אני מטפלת בכל הסוגיות הרלוונטיות: עריכת הסכם גירושין, סידור הגט, מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת וחלוקת הרכוש ועוד. אני מייצגת אתכם בכל ההליכים המשפטיים ובכל הערכאות המשפטיות לרבות בערכאות הערעור.

בתחום דיני המשפחה אני מטפלת בהליכי גישור, עריכת צוואה, הוצאת צו קיום צוואה וצו ירושה, התנגדות לצוואה, עריכת הסכמי ממון וייצוג ידועים בציבור.

בחרתי להתמקצע בדיני משפחה וגירושין מתוך חיבור אמיתי ותחושת שליחות לסייע למי שזקוק לכך, בסיטואציות הרגישות ביותר ולהילחם על זכויות הפרט ולהעניק ללקוחותיי את הייצוג המשפטי הטוב ביותר האפשרי, בלי לוותר על הביטחון והאמפתיה לה כולנו זקוקים.

כמגשרת אני מאמינה שדרך ההסכמה תביא אותנו אל התוצאה הטובה ביותר, בלי מסכת הייסורים שמלווה ההליך המשפטי, אולם, באין אוזן קשבת בצד השני, אני יודעת גם לעמוד על זכויות מיוצגיי ללא פשרות ועושה את כל מה שהחוק מאפשר בידי!

למה אנחנו?
award
ניסיון ומקצועיות

אחוזי הצלחה גבוהים, ניסיון עשיר, מקצועיות ללא פשרות ועמידה על זכויות הלקוח.

archery target
השגת מטרות

טיפול משפטי ממוקד ויעיל, בהתאמה אישית ללקוח, לצרכיו ורצונותיו.

shield
מומחיות

מתמחה בדיני משפחה וגירושין ומקפידה להתעדכן בכל שינוי בחוק או בפסיקה.

web hyperlink
שקיפות

אני פועלת מול הלקוח בשקיפות מלאה ומעדכנת אותו בכל שלב בהליך.

parent
יחס אישי

עומדת לצידכם לאורך כל הדרך, אני לשירותכם בכל שאלה או בקשה.

content 360deg
מסירות

מתן מלוא תשומת הלב לכל לקוח, הקשבה ומסירות – אלו הן מילות המפתח.

מן העיתונות
לקוחות ממליצים
Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא
זקוקים לסיוע? זה הזמן ליצור איתי קשר
או חייגו עכשיו: 052-970-6731